Napisz do nas

Aktualności

Spółka Nethos z Gdańska jednogłośnie wybrana Pomagaczem Roku im. Romana Koturbasza w kategorii Firma/Instytucja

Z jej inicjatywy specjalnie dla naszego Towarzystwa powstał i został wdrożony system Feniks, który usprawnił codzienne funkcjonowanie i umożliwił wymianę danych pomiędzy prowadzonymi przez Koło placówkami.

(…) Projekt Feniks był dla nas szczególny, gdyż ze względu na charakter działalności klienta, postanowiliśmy go wykonać i wdrożyć w formule pro bono. Było to dla nas pierwsze tego typu przedsięwzięcie, a motywacją było silne przekonania zarządu oraz wspólników firmy, że należy nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Opracowując system Feniks, mieliśmy poczucie, że w najlepszy możliwy sposób spożytkujemy nasze doświadczenie oraz dorobek firmy. Cieszymy się, że mogliśmy oddać z powrotem choć trochę dobra, które stało się naszym udziałem przy realizacji wielu projektów na przestrzeni ostatnich parunastu lat – tak o Feniksie opowiada Pan Marcin Kałkus Prezes Zarządu i Architekt Systemów. – Zachęceni sukcesem naszego pierwszego projektu pro bono postanowiliśmy uruchomić akcję poszukiwania kolejnych wyzwań tego typu. Uruchomiliśmy do tego celu specjalny formularz zgłoszeniowy – dodaje.

Ta innowacyjna firma informatyczna od ponad 13 lat modeluje procesy biznesowe przekładając je na systemy, które w ręce klientów trafiają jako oprogramowanie na zamówienie. Misją jest przekonanie, że technologia powinna służyć organizacji, a jej rozwiązania wzbogacać każdą działalność.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy i gratulujemy!