Napisz do nas

Aktualności

REKRUTACJA NA STANOWISKO INSTRUKTORA WARSZTATU ZAWODOWEGO W CIS GDYNIA

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie zatrudni INSTRUKTORA WARSZTATU do Centrum Integracji Społecznej w Gdyni, w ramach realizowanego projektu „System aktywizacji społeczno-zawodowej w Gdyni” finansowanego ze środków RPO WP na lata 2014-2020.

Wymagania:

    Wiedza z zakresu praktycznej nauki zawodu w ramach warsztatu ogrodniczo -porządkowego z elementami prac remontowych;
    Doświadczenie zawodowe lub hobbystyczne związane z branżą ogrodniczą lub porządkową lub remontową
    Doświadczenie zawodowe lub umiejętności związane z pracą z ludźmi, delegowaniem obowiązków, przekazywaniem wiedzy

Zakres obowiązków:

    Organizacja warsztatu wewnętrznego: warsztat ogrodniczo – porządkowy z elementami prac remontowych
    Wyznaczanie zadań, harmonogramu pracy i nadzór nad uczestnikami/uczestniczkami warsztatu
    Odpowiedzialność za powierzony sprzęt, narzędzia i niezbędne materiały w ramach warsztatu pracy
    Stała współpraca z innymi pracownikami CIS ( psycholog, pracownik socjalny, doradca zawodowy, jobcoach)

Oferujemy:

-Umowa o pracę na cały etat (docelowo umowa na czas nieokreślony)
-Pracę od poniedziałku do piątku od godziny 07.00 do 15.00
-Możliwość nauki i rozwoju zawodowego

Miejsce pracy:
Centrum Integracji Społecznej w Gdyni, ul. Energetyków 13A

Planowany termin rozpoczęcia pracy:
1.06.2018

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i Listu motywacyjnego na adres: grazyna.truchanowicz@ab.org.pl do dnia 06.05.2018.
Rozpatrywane będą tylko kompletne zgłoszenia (zawierające CV i List motywacyjny). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.