Napisz do nas

Aktualności

Maciej Brzostek Pomagaczem Roku w kategorii Osoba

(…) Całego świata nie zbawię, ale zrobię wszystko co w mojej mocy, aby był odrobinę lepszy – ma pewność Maciej Brzostek triumfator nagrody Pomagacza Roku w kategorii Osoba.

Ambasador kampanii Arrels „Klikasz w wirtualu, pomagasz w realu. Pomóż nam odnaleźć bezdomnych” sam o sobie nie lubi mówić wiele. Za to inni o wybitnym trenerze, twórcy sportowych sukcesów uznanych bokserów i aktywnym działaczu na rzecz potrzebujących w tym również najmłodszych i wykluczonych społecznie mówią, że jest wyjątkowy. Kto poznał Macieja wie, że jego serce i pokora prowadzą go przez życie, w którym trzyma się twardych zasad.

To dobry i bardzo skromny człowiek, dla którego najważniejsi są ludzie. Pomoc, wsparcie, bycie obok jest dla niego naturalne. To, co robi dla innych stanowi cały jego świat i normalność, za którą nie oczekuje oklasków. Te go złoszczą, krępują i dziwią – wtedy pyta, co ja takiego zrobiłem, przecież zrobiłabyś to samo – opowiada znajoma Macieja.

W tym właśnie tkwi tajemnica jego zawodowego sukcesu. Jest obok swoich podopiecznych w ich walce o marzenia, mogą na niego liczyć, gdy wiatr zmian wywraca ich życie do góry nogami. Mają też pewność, że na najbardziej wyboistym zakręcie poda rękę, ponieważ najważniejsi są ludzie. Wiedzą, że zawsze mogą na niego liczyć.

Kim jest Pomagacz Roku i Trener Dekady dowiecie się zaglądając na stronę https://brzostektopteam.com/zawodnicy/maciej-brzostek/

Maciej, gratulujemy! Dziękujemy, że z nami jesteś!