Napisz do nas

Aktualności

Rekrutacja na stanowisko: trener pracy

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie zatrudni TRENERA PRACY do Centrum Integracji Społecznej w Gdańsku, w ramach realizowanego projektu partnerskiego „Potrzebni w Pacy” finansowanego ze środków EFS POWER

Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk, pomorskie

Obowiązki:
• wsparcie osoby niepełnosprawnej w wdrożeniu się i wykonywaniu obowiązków zawodowych,
• usprawnienie komunikacji między osobą niepełnosprawną a pracodawcą,
• sprawdzanie efektów pracy osoby niepełnosprawnej,
• motywowanie osoby niepełnosprawnej do pracy,
• praktyczna nauka zawodu na stanowisku pracy,
• niwelowanie nieprawidłowych postaw (izolowanie się, roszczeniowość)
• tłumaczenie poleceń pracodawcy.

Wymagania
• doświadczenie w pracy psychologa, coacha lub doradcy zawodowego lub pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnościami,
• wykształcenie wyższe na poziomie min. licencjata, przy czym kierunkowe: doradztwo zawodowe, psychologia, socjologia, pedagogika lub pokrewne będzie dużym atutem.

Oferujemy:
-Umowa o pracę , 1 etat, na okres od lutego 2019r. do 31.08.2020r.;
-Pracę od poniedziałku do piątku od godziny 07.00 do 15.00
-Możliwość nauki i rozwoju zawodowego

Planowany termin rozpoczęcia pracy: Luty 2019
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i Listu motywacyjnego na adres: cis@ab.org.pl do dnia 08.02.2019.
Rozpatrywane będą tylko kompletne zgłoszenia (zawierające CV i List motywacyjny). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.