Napisz do nas

Aktualności

REKRUTACJA na stanowisko PSYCHOLOGA w CIS GDYNIA

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie zatrudni psychologa do Centrum Integracji Społecznej w Gdyni, w ramach realizowanego projektu „System aktywizacji społeczno-zawodowej w Gdyni” finansowanego ze środków RPO WP na lata 2014-2020.

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe kierunkowe
-Doświadczenia i umiejętność pracy w zakresie krótkoterminowej pomocy psychologicznej
-Doświadczenie i umiejętność prowadzenia zajęć grupowych
-Umiejętność pracy w zespole
-Mile widziane: doświadczenie pracy z osobami wykluczonymi społecznie

Zakres obowiązków:
 -Współudział w rekrutacji uczestników do CIS
 -Wsparcie psychologiczne dla uczestników CIS
 -Prowadzenie zajęć grupowych dla uczestników CIS
 -Ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami CIS (doradcą zawodowym, pracownikiem socjalnym, job coachem, instruktorem warsztatu)
-Współpraca z instytucjami koalicyjnymi
-Aktywne włączanie się w realizację bieżących zadań Centrum

Oferujemy:
-Umowa o pracę na zastępstwo (na okres minimum 1,5 roku) z możliwością przedłużenia współpracy
-Pracę od poniedziałku do piątku od godziny 07.00 do 15.00
-Możliwość nauki i rozwoju zawodowego

Planowany termin rozpoczęcia pracy: Grudzień 2018

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: karolina.walczewska@ab.org.pl do dnia 18.11.2018

Z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000).”

Rozpatrywane będą tylko kompletne zgłoszenia (zawierające CV i list motywacyjny). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.