Napisz do nas

Aktualności

Rekrutacja na stanowisko: doradca zawodowy

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie zatrudni DORADCĘ ZAWODOWEGO do Centrum Integracji Społecznej w Gdańsku, w ramach realizowanego projektu partnerskiego „Potrzebni w Pacy” finansowanego ze środków POWER

Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk, pomorskie

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe ze specjalizacją doradztwo zawodowe (lub studia podyplomowe na kierunku doradztwo zawodowe)
-Znajomość narzędzi i metod aktywizacji zawodowej;
-Doświadczenie w doradztwie zawodowym indywidualnym i grupowym ;
-Doświadczenie w pracy z osobami bezrobotnymi i/lub wykluczonymi społecznie
-Samodzielność, sumienność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
– Analiza potencjału zawodowego uczestników/uczestniczek projektu
– Zbudowanie ścieżki zawodowej klienta
– Poradnictwo indywidualne i grupowe z metod poszukiwania pracy, rynku pracy, pisania dokumentów aplikacyjnych, rozmów kwalifikacyjnych itp.
– Wspieranie rozwoju klienta i pomoc w odnalezieniu właściwego dla niego warsztatu zawodowego
– Pomoc w wyborze szkolenia zawodowego oraz organizacja szkoleń i współpraca z firmami szkoleniowymi
– Ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami projektu (trenerem pracy, psychologiem, pracownikiem socjalnym )
-Aktywne włączanie się w realizację bieżących zadań
-Tworzenie dokumentacji

Oferujemy:
-Umowa o pracę na okres 19 m-cy;
-Pracę od poniedziałku do piątku od godziny 07.00 do 15.00
-Możliwość nauki i rozwoju zawodowego

Planowany termin rozpoczęcia pracy: Luty 2019
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i Listu motywacyjnego na adres: cis@ab.org.pl do dnia 08.02.2019.
Rozpatrywane będą tylko kompletne zgłoszenia (zawierające CV i List motywacyjny). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.