Napisz do nas

Aktualności

Centrum Integracji Społecznej w Gdyni zatrudni INSTRUKTORA WARSZTATU PIELĘGNACJI TERENÓW ZIELONYCH

Jeżeli nie jesteś fanem pracy, w której rutyna to nieodłączna część każdego dnia, chciałbyś/chciałabyś pracować w unikatowym miejscu i przyjaznym środowisku pracy
to zapraszamy do naszego zespołu!

W Centrum Integracji Społecznej w Gdyni od 2016 roku zajmujemy się aktywizacją społeczno-zawodową. Naszym celem jest wsparcie osób powracających na rynek pracy. W ramach otwarcia nowego warsztatu poszukujemy osoby, która zasili szeregi naszej super kadry.

To, co dla nas ważne, a co powinieneś/powinnaś posiadać, jako niezbędne to wiedza z zakresu praktycznej nauki zawodu w ramach warsztatu pielęgnacji terenów zielonych. Dobrze byłoby, żebyś posiadał/a również doświadczenie zawodowe lub hobbystyczne związane z tą branżą, a także umiejętności związane z pracą z ludźmi i przekazywaniem wiedzy.

Twoja praca będzie polegać przede wszystkim na organizacji pracy dla Uczestników warsztatu wewnętrznego pielęgnacji terenów zielonych. Posiadamy do pielęgnacji całkiem pokaźny teren zielony przynależący do budynku, a także niezbędny sprzęt i narzędzia. W zakresie Twoich obowiązków będzie przede wszystkim należeć: tworzenie harmonogramu prac, wyznaczanie zadań dla Uczestników Centrum i nadzór nad ich wykonywaniem (pielenie chwastów, sadzenie roślin, krzewów, drzew, podlewanie roślin ogrodowych i doniczkowych, koszenie trawy, nawożenie, pielęgnacja warzyw i owoców w szklarni), a także stała współpraca z innymi pracownikami.

To, co możemy Ci zaoferować to:

Miejsce pracy: Centrum Integracji Społecznej w Gdyni, ul Gołębia 9
Planowany termin rozpoczęcia pracy: Czerwiec 2024

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i Listu motywacyjnego na adres: cis.gdynia@ab.org.pl

* Rozpatrywane będą tylko kompletne zgłoszenia (zawierające CV i List motywacyjny). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Skip to content