Napisz do nas

Aktualności

Nabór do projektu „System Aktywizacji Społeczno- Zawodowej w Gdyni” trwa

Centrum Integracji Społecznej w Gdyni prowadzone przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Gdańskie zaprasza osoby trwale bezrobotne i mieszkające w Gdyni do udziału w projekcie „System aktywizacji Społeczno-Zawodowej w Gdyni”.

W ramach projektu uczestnicy otrzymają różne szkolenia zawodowe i kursy, dzięki którym zdobędą uprawnienia zawodowe oraz staż u współpracujących z nami pracodawców. Do tego bilet komunikacji miejskiej ułatwiający dojazd na zajęcia, środki ochrony osobistej i posiłek.

Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez doradców zawodowych, psychologów i pracowników socjalnych.

Udział w projekcie oznacza dla jego uczestników wypłatę 100 % zasiłku dla osoby bezrobotnej, czyli 1040 zł netto miesięcznie. To forma zatrudnienia socjalnego, więc w jej skład wchodzą ubezpieczenie zdrowotne i społeczne.

Projekt „System aktywizacji Społeczno-Zawodowej w Gdyni” Towarzystwa Pomocy im. św. Alberta prowadzącego Centrum Integracji Społecznej w Gdyni jest realizowany w partnerstwie z Laboratorium Innowacji Społecznych z Gdyni, Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji Centrum Integracja Gdynia, oraz Fundacją Gospodarczą.

Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 515 760 789, 58 573 33 78 lub pisząc email na adres cis.gdynia@ab.org.pl.

Zapraszamy!