Napisz do nas

Aktualności

Aktualizacja regulaminu udzielania pomocy rzeczowej

Przypominamy o możliwości skorzystania z pomocy rzeczowej. Regulamin przyznawania pomocy został zaktualizowany o możliwość ponownego ubiegania się o pomoc, przez instytucje, które wcześniej z niej skorzystały.

Na ten moment zostały nam (TYLKO o to można wnioskować):

1. płyny do dezynfekcji;
2. maseczki ochronne (pakowane po 50 szt.);
3. przyłbice ochronne;
4. fartuchy ochronne;
5. kombinezony jednorazowe ochronne;
6. kombinezony barierowe;
7. okulary ochronne;
8. testy na Covid 19 (kilka sztuk);
9. materace nieprzemakalne (kilka sztuk).

Towarzystwo Wspierania Potrzebujących „Przystań” ogłasza nabór wniosków o otrzymanie pomocy rzeczowej na działania związane z przeciwdziałaniem pandemii COVID-19.

W ramach projektu „Wypracowanie standardu i przeprowadzenie pilotażu w  zakresie usług mieszkalnictwa wspomaganego dla osób z niepełnosprawnością fizyczną, z uwzględnieniem możliwości finansowania tego rozwiązania”.

        Celem udzielania Pomocy Rzeczowej jest wsparcie podopiecznych oraz personelu Wnioskodawców pracującego z osobami z grup ryzyka zakażenia Covid-19, tj. wymagającymi opieki z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności, w szczególności w schroniskach dla osób w kryzysie bezdomności, mieszkań  chronionych i wspomaganych oraz innych podmiotów działających na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.       

        Wnioski można składać osobiście lub w formie korespondencyjnej na adres Partnera: Towarzystwo Wspierania Potrzebujących „Przystań”, ul. Władysława IV 12, 80-547 Gdańsk, lub mailowo na adres: pawel.jaskulski@ab.org.pl 

Szczegółowe informacje wraz z wzorem wniosku o udzielenie pomocy do pobrania tutaj.

Nieaktualna wersja regulaminu  tutaj.